Injekcijos ir išpjautas nosies chirurgija

Injekcijos ir išpjautas nosies chirurgija

Nosies chirurgija yra technologinis terminas plastikinei chirurgijai nosyje, taip pat gali būti numatyti kosmetikos veiksniai, padedantys išlaikyti pusiausvyrą dėl veido požymių arba dėl medicininių priežasčių, siekiant pagerinti kvėpavimo sutrikimus, susidoroti su sutrikimu arba išspręsti problemą dėl sužalojimo. Jis gali pakelti ar nuleisti nosies dimensiją, pakeisti galą, taip pat plisti ar pakeisti nosies operaciją šnervių formą. Kad būtų laikoma, kad nosies operacija yra tikroji šio gydymo perspektyva, žmogus turėtų likti paauglystėje ar vyresnis, kad nosį galėtumėte palaikyti.
Pradinė technika yra atvira nosies chirurgija, kuri yra palanki technika Daugelio gydytojų dėl to, kad jie suteikia jiems mažiausiai ribotą prieigą prie kremzlės ir kaulų. Uždaras metodas yra daug mažiau linkęs palikti randą, nes per nosį per nosį iškirpama tarp nosies, o taip pat ir gydytojas po to pakelia odą nuo nosies pasiūlymo, norint gauti prieigą, o tai reiškia, kad ženklai ir taip pat siūlės tikrai bus Mažiau matomas.
Po to gydytojas vis dar atskleidžia kasetę, taip pat kaulą, kuris sudaro struktūros darbą, kai prieinamumas yra įgytas atviru ar uždaru būdu. Tuomet kaulas formuojamas norimos formos ar profilio sukūrimui. Kai gydytojas iš tikrųjų baigė skulptūrą, jis uždarytas, taip pat yra naudojamas skiedinys, skirtas padėti išlaikyti formą. Plunksnas ir dygsniai pašalinami per kelias savaites per nosies operaciją. Nepaisant to, kaip ir bet kokio tipo chirurginio gydymo atveju, yra su gydymu susijusių pavojų, pavyzdžiui, išliekančias nosies kraujavimas, nuovargis, kvėpavimas, infekcija ar jautrus atsakas į vaistą ar anestetiką.
Su diskomfortu galima rūpintis Diskomfortas, kurį rekomenduoja gydytojas. Be to, klientams siūloma neleisti dalyvauti bet kokiuose sportiniuose renginiuose ar renginiuose, kurie gali sukelti nosies sužalojimą, taip pat išvengti pirmosios poros savaičių vykstančio oro.
Nesubalansuoto veido požymių ar gimimo problemos gali būti pataisytos nosies chirurgija, Naujojo Džersio gydytojai turi daugybę būdų, kurie gali padėti išspręsti šias problemas. Pirmoji technika yra atvira rhinoplasty, kuri yra kelių medicinos specialistų pasirinktas metodas, nes tai leidžia jiems kuo mažiau Prieiga prie kremzlės ir kaulų. Užrakto metodas mažiau tikėtis, kad randas išliks, nes po to, kai per nosį išgrandama per nosį, taip pat ir po to gydytojas pjauna odą nuo nosies pasiūlymo, kad pasiektų prieinamumą, kuris rodo, kad ženklai, taip pat siūlės tikrai bus Būti daug mažiau matoma.
Kai prieiga buvo įgyjama per uždarą ar atvirą techniką, specialistas tada tęsia tyrimus ir kasetę bei kaulus, kurie sudaro struktūros darbą.