Krūtų padidėjimas - ar tai verta?

Krūtų padidėjimas - ar tai verta?

Prašau rasti puikų respektabilų krūtų chirurgą, tą, kuris iš tiesų tai padarė keletą kartų. Atlikite savo tyrimus ir žiūrėkite į juoskrutu implantai kaina internetu arba pasikalbėkite su įvairiomis moterimis, kurioms galėjo būti krūties padidėjimas.
Kai krutines didinimas operacija yra krutu didinimas padaryta ir esate Dėl lėšų išieškojimo vis dar yra keletas dalykų, kuriuos reikia žinoti ir kad tai yra infekcija. Priešgaisrinė spenelių srities sritis gali būti greitai užteršta, jei nesirūpinsite. Jei užsikrečia, galite grįžti į chirurginę procedūrą, o maišeliai tikrai bus atsikratyti, kad gydytų infekciją.
Apjuosta aplink krūtinę, taip pat nėra gražus vaizdas, tai gali Padaryti krutu didinimą, krūtinės implantai būna sunkūs, be to, jie tikrai atrodys ne taip paprasta ir natūrali. Vyrai ir moterys turi būti atsargūs, jei priimsite sprendimą dėl krūtų implantų, tai yra pavojinga, taip pat ji gali nekeisti jūsų noro. Atlikite savo namų darbus, atraskite gerą gydytoją ir pagalvokite apie tai vieną kartą, du kartus ar dešimt kartų, kol nustatysite, ar tai tikrai tik tai, ko norite.

Atlikite savo tyrimą ir Pažiūrėkite į juos internete arba pasikalbėkite su kitomis moterimis, galėjusiomis išsiplėsti krūtinę. Apkarpyta ant krūtinės nipelio galų gale gali būti užteršta greitai, jei to nepadarysite. Žymėjimas aplink krūtinę, ir jie nėra labai požiūris, tai gali padaryti krūties implantai būna sunku, taip pat jie atrodys ne visada natūralus ir minkštas.